У Bluesky можна обмінюватися повідомленнями напряму
1 min read

У Bluesky можна обмінюватися повідомленнями напряму

Bluesky, сервіс соціальних медіа з відкритим кодом, який починався як внутрішній проект Twitter, нарешті отримав функцію прямого обміну повідомленнями. Це сталося більше ніж через рік після того, як платформа почала активно залучати нових користувачів. 

Обмін повідомленнями доступний як у додатку, так і на веб-сайті Bluesky. За замовчуванням користувачі можуть отримувати повідомлення від людей, на яких вони підписані. При необхідності можна налаштувати інші параметри, які дозволяють отримувати повідомлення від всіх, чи не приймати ні від кого. 

Наразі ця функція на Bluesky досить проста та підтримує лише особисті текстові чати. Однак компанія планує додати підтримку мультимедійних і групових повідомлень, а також наскрізне шифрування.

Також компанія зазначає, що в майбутньому матиме доступ до переписки користувачів у ситуаціях коли це необхідно. Наприклад, при відстеженні спаму або для запобігання переслідуванню. Як зазначається в блозі соціальної платформи це буде зроблено лише у випадку крайньої необхідності. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *