Які нові можливості штучного інтелекту з’являться в iOS 18
1 min read

Які нові можливості штучного інтелекту з’являться в iOS 18

Apple готується представити загалу власну версію інструментів на базі штучного інтелекту для iOS 18. 10 червня на доповіді WWDC 2024 Тім Кук розповість про функції ШІ першого покоління, які iPhone та інші пристрої Apple отримають в цьому році.

Які функції отримають користувачі iOS 18 наразі залишається лише гадати. За словами інсайдерів, так як на сьогоднішній день популярна можливість ШІ узагальнювати інформацію, то в останніх оновленнях ОС Apple вона також з’явиться. Останні звіти стверджують, що віртуальний помічник Siri зможе змінювати голос та розуміти контекст. Також відомо, що Apple веде перемовини з OpenAI, щоб користувачі iPhone отримали доступ до ChatGPT

Зважаючи на всі витоки інформації можна припустити, що в iOS 18 з’являться функції:

  • автоматичного підсумовування повідомлень;
  • зведення новин;
  • транскрибування голосових нагадувань;
  • редагування фото інструментами з ШІ;
  • додатки на основі Ші.

Apple завжди відрізнявся тим, що дбав про конфіденційність своїх користувачів. Щоб впровадити функції штучного інтелекту на свої пристрої, компанія створила власні центри обробки даних, які працюють на чіпах Apple Silicon.

Наразі користувачі очікують, що Apple запропонує щось революційне, чого немає в OpenAI і Google. Однак оновлення навряд будуть настільки вражаючими, адже компанія трохи відстала в цьому питанні від конкурентів. В основному через те, що довго перевіряє безпечність нововведень, перш ніж зробити їх загальнодоступними. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *