ExactlyАІ допомагатиме художникам в роботі
1 min read

ExactlyАІ допомагатиме художникам в роботі

Суперечки про те, що штучний інтелект відбирає у митців роботу тривають вже не перший рік. Попри це лондонський стартап хоче використовувати ШІ, щоб допомогти художникам в роботі.

Представники стартапу ExactlyАІ повідомили, що використовують можливості генеративного штучного інтелекту, для допомоги в збереженні законного права власності. А також для пришвидшення роботи. 

Це працює наступним чином. Спочатку штучний інтелект вивчає роботи художників та ілюстраторів. Потім митці отримують алгоритм, який може генерувати зображення у їхньому власному стилі. Ідея полягає в тому, щоб дозволити художникам використовувати ExactlyАІ для масштабування своїх творів мистецтва та подальшого їхнього продажу.

Наразі зібрано 4,3 мільйона доларів у раунді початкового фінансування під керівництвом Speedinvest. До інвестицій в стартап ExactlyАІ долучилися InReach Ventures, Cornerstone VC та GuruDev Capital. Повідомляється що на сьогоднішній день стартап має 40 тисяч користувачів, які готові надати штучному інтелекту доступ до своїх робіт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *