Instagram розширює функції свого інструменту “Обмеження”
1 min read

Instagram розширює функції свого інструменту “Обмеження”

Аби вберегти неповнолітніх користувачів від переслідувань Instagram розширить функції застосування інструменту «Обмеження» спеціально для підлітків. Про це в четвер повідомили представники компанії. Нова функція дозволить підліткам бачити лише коментарі та вподобайки, які залишили користувачі із групи «Близькі друзі». Взаємодію з недовіреними обліковими записами буде припинено. 

Вперше цю функцію компанія запустила в тестовому режимі в 2021 році після того, як англійські футболісти зазнали переслідувань в Інтернеті після поразки англійської збірної від Італії у фіналі Євро-2020. Тепер вона функція орієнтована на підлітків. Щоправда її дещо вдосконалили.

В обліковому записі неповнолітньої особи функція «Близькі друзі» налаштована за замовчуванням. Довірені користувачі можуть вільно спілкуватися з неповнолітнім, він бачить їхні коментарі та вподобайки. Користувачі, які не входять до групи «Близькі друзі» можуть взаємодіяти з профілем неповнолітнього в плані перегляду, однак підлітку не показуватимуть чи ставила ця людина вподобайки, чи писала коментарі тощо.

Крім того, підлітки зможуть використати обмеження для груп людей. Наприклад, обмежити взаємодію з обліковими записами, які почали стежити за ними минулого тижня, або обліковими записами, на які вони не підписуються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *