Технічні гіганти створюють коаліцію для розробки чіпів ШІ
1 min read

Технічні гіганти створюють коаліцію для розробки чіпів ШІ

Intel, Google, Microsoft, Meta та інші технологічні суперваговики засновують галузеву групу Ultra Accelerator Link (UALink) Promoter Group. Вона завідуватиме процесами розробки компонентов для створення чіпів штучного інтелекту нового покоління. 

Про створення цієї ініціативи повідомили в четвер. До складу групи також входять AMD (але не Arm), Hewlett Packard Enterprise, Broadcom і Cisco. Компанії пропонують створити новий галузевий стандарт для процесів розробки чіпів-прискорювачів ШІ. Форрест Норрод, генеральний директор AMD з рішень для центрів обробки даних, повідомив, що вони планують започаткувати відкритий стандарт, який дозволить багатьом компаніям робити свій внесок до загальної екосистеми, та користуватися спільним надбанням. Це дозволить інноваціям швидко розвиватися, не обмежуючись умовностями одного підприємства.

Один із варіантів такого стандарту UALink 1.0. Він підключатиме до 1024 прискорювачів штучного інтелекту через одну обчислювальну стійку (pod) на загальному сервері. UALink 1.0, заснований на відкритих стандартах дозволить здійснювати пряме завантаження та зберігання між пам’яттю, підключеною до прискорювачів штучного інтелекту. Це збільшить швидкість розробки та зменшить затримку передачі даних.

Група каже, що створить консорціум, UALink Consortium, у третьому кварталі цього року для спостереження за розробкою специфікації UALink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *