Старі моделі Pixel отримають підтримку AI Magic Editor
1 min read

Старі моделі Pixel отримають підтримку AI Magic Editor

Часом раніше Google запустив інструмент редагування фото Magic Editor на основі штучного інтелекту. Це була ексклюзивна функція для користувачів Pixel 8 і 8 Pro. Тепер технологічний гігант вирішив розгорнути цю функцію для своїх попередніх моделей: Pixel 7 і Pixel 6. І хоча компанія вже почала впроваджувати інструмент редагування, процес може зайняти певний час. Розробники рекомендують періодично оновлювати програму Google Photos до останньої версії.

Минулого місяця Google повідомив, що зробить Magic Editor доступним для всіх користувачів Google Photos на Android, а також iOS, але з обмеженнями. Користувачі, які не користуються Pixel, і користувачі iOS будуть обмежені редагуванням 10 зображень на місяць. Щоб мати доступ до більшої кількості фото для коректури потрібно перейти на платний тариф One Premium за 10 доларів.

Програма Magic Editor дозволяє користувачам переміщувати, змінювати розмір або стирати частини фотографії, а також застосовувати контекстуальні пресети, такі як Sky, Golden Hour чи Stylized.

Щоб скористатися можливостями програми у Google Photos потрібно зайти в програму та обрати зображення для редагування. Знайти у нижній частині екрану вкладку «Редагувати» та натиснути на неї. Далі обрати «Інструменти» та Magic Editor. За допомогою штучного інтелекту програма автоматично виявить небажані об’єкти на зображенні та видалить їх. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *