Інтернет-архів кілька днів відбивався від DDoS-атак
1 min read

Інтернет-архів кілька днів відбивався від DDoS-атак

Протягом останніх кількох днів сайт Wayback Machine зазнавав атак. В середу некомерційна організація повідомила, що вони вже третій день намагаються запобігти DDoS атакам, які виникали з періодичною частотою.

Представники організації повідомляють, що проблеми розпочалися у вихідні. Через десятки тисяч інформаційних запитів в секунду більшість послуг ресурсу стали недоступними для користувачів. На ранок середи ситуація не змінилася, збої в роботі сайті все ще були наявними. Однак керівництво ресурсу запевняє, що ці атаки не пошкодили дані інтернет-архіву, і користувачі можуть шукати необхідний контент, щойно до сайту з’явиться доступ. 

Брюстер Кале, засновник Internet Archive, говорить, що наразі архіви знаходяться в безпеці, однак ще декілька днів користувачі можуть стикатися з проблемами доступу. Наприклад, їх може “викидати” з сайту чи перенаправляти на “биті” сторінки. Розробники працюють над тим, щоб зміцнити захисні програми. 

За всю історію хакерських атак на ресурс ця була найтривалішою. Internet Archive ще не визначив джерело атак, але повідомляє, що сьогодні багато бібліотек та подібних ресурсів з архівною інформацією все частіше стають цілями зловмисників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *