NAVI та MK Foundation передали 5 млн гривень на ЗСУ
1 min read

NAVI та MK Foundation передали 5 млн гривень на ЗСУ

Уже понад два роки Україна протистоїть повномасштабній збройній російській агресії. Від самого початку вторгнення NAVI продовжують підтримувати України. У відповідь на загострення на фронті NAVI за підтримки MK Foundation виділили 5 мільйонів гривень на безпілотні робототехнічні комплекси. Це частка від 500 000 $ призових, отриманих за перемогу на нещодавньому чемпіонаті світу з CS2.

Це вже не вперше, коли фонд MK Foundation, засновником якого є інвестор Максим Кріппа, разом з NAVI, яка належить цьому ж бізнесмену, надають допомогу Збройним силам України. За час повномасштабного вторгнення організації передали понад 1400 автомобілів, моторні човни, генератори та спецтехніку для 170 військових частин.

Разом з Maincast NAVI проводить різноманітні благодійні ініціативи. Так, у грудні 2022 року пройшов благодійний турнір BORN TO BE BRAVE, на якому вдалося зібрати 500 000 доларів на допомогу Україні. У серпні минулого року було організовано збір Reconstructed, націлений на відновлення Михайло-Коцюбинського ліцею, у який влучила ворожа ракета.

Окрім цього NAVI проводить шоуматчі, такі як «Місія: «Південь», на якому збирали донати для підтримки постраждалих від прориву Каховської ГЕС.

Війна продовжується і важливий кожен внесок. Навіть маленькі донати відіграють життєво важливу роль у підтримці України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *