Nvidia зараз коштує, як весь китайський фондовий ринок
1 min read

Nvidia зараз коштує, як весь китайський фондовий ринок

Останнім часом Nvidia зростала приголомшливими темпами й, зрештою, вартість американської компанії досягла рівня всього фондового ринку Китаю. Про це пише Business Insider із посиланням на дослідження Майкла Харнетта, головного інвестиційного стратега Bank of America.

За останні два місяці вартість Nvidia зросла на $600 млрд. За рахунок цього капіталізація компанії досягла $1,7 трлн, що відповідає сумарній вартості всіх компаній, зареєстрованих на Гонконзькій фондовій біржі. Ринкова капіталізація виробника мікросхем зросла майже вчетверо з початку минулого року. При цьому вартість акцій Nvidia підскочила на 239% у 2023 році, а цього року збільшилася ще на 41%. За рахунок цього Nvidia перемістилася на п’яте місце в рейтингу найдорожчих публічних компаній США.

Тим часом, економічна криза в Китаї призвела до падіння акцій великих технологічних компаній. Слабке економічне зростання та тривала криза на ринку нерухомості також чинили тиск на ринок. На цьому фоні технологічний біржовий індекс Hang Seng впав у ціні на 26% у минулому році та на 8% у нинішньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *