У Apple Watch 9 і Watch Ultra 2 помічена проблема «фантомних» дотиків
1 min read

У Apple Watch 9 і Watch Ultra 2 помічена проблема «фантомних» дотиків

Деякі користувачі смарт-годинників Apple Watch 9 і Apple Watch Ultra 2 зіткнулися з проблемою «примарних» дотиків, коли екран мимоволі активується без торкання до нього, а зображення починає «стрибати», що ускладнює введення пароля і може призвести до випадкового телефонного дзвінка. Apple направила авторизованим сервісам службову записку, в якій повідомила, що «знає» та «розслідує» цю проблему.

“Деякі клієнти можуть повідомляти, що їх Apple Watch Series 9 або Apple Watch Ultra 2 відчувають помилкові дотики до дисплея”, – йдеться в записці Apple, з якою ознайомився ресурс MacRumors.

У зв’язку з цим Apple вказала технічним фахівцям з авторизованих сервісних центрів не замінювати «проблемні» моделі Apple Watch, поки проводиться розслідування, а також рекомендувала запропонувати клієнтам, які зіткнулися з цією проблемою, примусово перезавантажити свої Apple Watch, одночасно утримуючи коліщатко Digital Crown і бічну кнопку протягом щонайменше 10 секунд, доки не з’явиться логотип Apple.

Apple також попросила технічних фахівців поінформувати клієнтів про те, що компанія незабаром випустить оновлення програмного забезпечення, яке вирішить цю проблему.

Apple Watch Series 9 і Apple Watch Ultra 2 з’явився у продажу у вересні 2023 року. Apple не стала розкривати масштаб проблеми та не вказала можливі терміни її вирішення. Також неясно, чи пов’язана проблема з апаратною частиною смарт-годинника.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *