Суд вимагає від Маска нових свідчень у справі про купівлю Twitter
1 min read

Суд вимагає від Маска нових свідчень у справі про купівлю Twitter

У 2022 році Ілон Маск придбав соціальну мережу Twitter, яку пізніше перейменував у X. Обставини цієї угоди спочатку викликали у регуляторів питання, але новий власник не поспішав співпрацювати з ними, враховуючи давній конфлікт із Комісією з цінних паперів та бірж США (SEC). Наприкінці минулого тижня суд ухвалив, що вимоги комісії з повторного надання свідчень Маском цілком закономірні.

Про це повідомляє агенція Reuters.

Спочатку Ілон Маск давав свідчення для потреб SEC у липні 2022 року, але надалі регулятор накопичив достатньо нових матеріалів у цій справі, тому у вересні минулого року спробував залучити мільярдера до повторного надання показань, але той не з’явився у призначений час, давши зрозуміти через адвокатів, що вже видав всю необхідну інформацію раніше, і нові вимоги комісії вважав зайвими причіпками.

Після неявки Маска на чергове давання свідчень у вересні SEC спробувала створити зручніші для нього умови зустрічі з представниками регулятора, запросивши його в жовтні до офісу в Техасі, оскільки в цьому штаті мільярдер формально проживає. Це запрошення Маск також проігнорував.

Окружний суддя Лорель Білер у минулі вихідні ухвалила, що SEC має достатні повноваження на виклик Ілона Маска для надання свідчень. Сторонам суперечки вона надала тиждень на вибір місця та часу для зустрічі. Якщо через тиждень вони не досягнуть домовленості, SEC отримає повноваження викликати мільярдера для надання показань примусово.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *