Xiaomi показала інтер’єр електрокара SU7 із купою фізичних кнопок
1 min read

Xiaomi показала інтер’єр електрокара SU7 із купою фізичних кнопок

Китайська компанія Xiaomi опублікувала кілька знімків салону свого першого електромобіля SU7, а також відео зимового тест-драйву авто. Судячи з опублікованих зображень, на кермі, панелі приладів та інших місцях салону SU7 розміщено незвично багато кнопок.

Про це пише CarNewsChina.

Хоча вартість та терміни початку постачання електромобіля Xiaomi залишаються невідомими, інформації про нього стає все більше. Раніше керівництво компанії говорило про намір розпочати постачання в першій половині 2024 року, тому можна припустити, що вже скоро деталі щодо характеристик та ціни SU7 стануть відомими.

Салон Xiaomi SU7. Фото: carnewschina.com

Ймовірно, електромобіль з’явиться на Пекінському автосалоні, який відбудеться у квітні. Щодо вартості, то передбачається, що ціна SU7 перебуватиме в межах 300 тис. юанів ($42 тис.).

Салон Xiaomi SU7. Фото: carnewschina.com

Повертаючись до інтер’єру SU7, слід зазначити, що головним сюрпризом стала наявність безлічі кнопок. Це дивує, оскільки Xiaomi є технологічною компанією і могла скоротити кількість кнопок до мінімуму. Основою концепції інтер’єру став чудовий, інтуїтивно зрозумілий дизайн. Всі важливі елементи знаходяться поблизу водія та пасажира на передньому сидінні.

Салон Xiaomi SU7. Фото: carnewschina.com

Дугоподібна панель приладів об’єднала в собі проєкційний дисплей з досить великим сенсорним екраном і повітровипускними отворами. За словами розробників, така форма панелі приладів не тільки фізично розширює обсяг, але також дає психологічне відчуття перебування у більш вільному просторі. Інтерфейс керування авто та кнопки розташовані інтуїтивно зрозуміло для водія та пасажира на передньому сидінні.

Салон Xiaomi SU7. Фото: carnewschina.com

На центральній консолі розташована кнопка запуску авто, а також чотири перемикачі для керування температурою в салоні, швидкістю обертання вентилятора, підвіскою та активним спойлером. На рульовому колесі та важелях за ним також присутні кнопки, а для інформування про швидкість руху та інші параметри можна залучити не тільки панель приладів, але і проєкційний дисплей.

У компанії Xiaomi впевнені, що фізичні кнопки забезпечують найбільш природний спосіб взаємодії людини з автомобілем. Цікаво, що за допомогою спеціальної док-станції можна додати ще більше клавіш, розмістивши їх під сенсорним екраном.

Не секрет, що Xiaomi прагне того, щоб електромобілі компанії забезпечували високу ефективність та запас ходу навіть у зимових умовах. Поширеною проблемою електромобілів є те, що запас ходу суттєво зменшується за низьких температур. Для вирішення цієї проблеми у SU7 розробники використали спеціальний тепловий насос. На опублікованому відео можна спостерігати, як пара седанів SU7 тестуються на засніженому полігоні за температури -33 ºC.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *