Xiaomi SU7 з активним спойлером випробували в зимовому дрифті
1 min read

Xiaomi SU7 з активним спойлером випробували в зимовому дрифті

Глава компанії Xiaomi Лей Цзюнь поділився новим відео зимових випробувань автомобіля Xiaomi SU7 у Хейхе.

Про це пише ithome.

У ролику показано, як два автомобілі у фірмових кольорах Gulf Blue та Olive Green демонструють свої можливості, проходячи повороти в дрифті засніженою дорогою. При цьому в ролику показано роботу активного спойлера. У другому ролику показані тестові автомобілі ще в камуфляжі.

Лей Цзюнь заявив, що «щоб покращити якість продукції, наші стандарти тестування та робоче навантаження із тестування набагато перевищують стандарти багатьох традиційних автомобільних компаній».

Xiaomi запевнила, що вклала багато часу та коштів у розробку систем терморегулювання: «Зимові випробування все ще продовжуються. Ми будемо використовувати більше технічних можливостей. Коли ми оптимізуємо терморегулювання, результати безперечно будуть ще кращими».

Двомоторна версія Xiaomi SU7 має максимальну потужність 673 к.с., час розгону від 0 до 100 км/год за 2,78 секунди та оснащена потрійною літієвою батареєю CATL ємністю 101 кВт•год. Запас ходу досягає 800 км. Одномоторна версія має максимальну потужність 299 к.с., час розгону від 0 до 100 км/год за 5,28 секунди, оснащена літій-залізо-фосфатною батареєю Fudi ємністю 73,6 кВт•год і має запас ходу 668 км.

Ціна нового електрокара поки що не повідомляється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *