Xiaomi відкриває інтелектуальний завод у Пекіні: Випуск смартфона за секунду
1 min read

Xiaomi відкриває інтелектуальний завод у Пекіні: Випуск смартфона за секунду

Незабаром у пекінському районі Чанпін розпочне роботу новий інтелектуальний завод Xiaomi, про що повідомив у соцмережі Weibo гендиректор компанії Лей Цзюнь. Завод буде працювати цілодобово без втручання людини, включаючи автоматизоване видалення пилу на мікронному рівні.

Керування якістю продукції на заводі здійснюватиметься інтелектуальними машинами, розробленими самою Xiaomi. Ці машини зможуть взаємодіяти між собою, забезпечуючи випуск одного смартфона за секунду. Представники компанії зазначили, що цей завод є лише невеликим кроком на шляху до майбутнього.

Xiaomi вклала 2,4 млрд юанів (близько $330,06 млн) у розробку нового виробничого процесу. Завод у Чанпіні займає площу 81 000 м² і був сертифікований як “національне зразково-показове підприємство інтелектуального виробництва” з річною потужністю 10 млн флагманських смартфонів. На цьому заводі будуть виготовлятися прийдешні складні телефони Xiaomi MIX Fold 4 та Xiaomi MIX Flip.

Засоби автоматизації у виробничому процесі Xiaomi використовує вже досить давно. Перший інтелектуальний завод у пекінському районі Ічжуан був побудований та підготовлений до запуску виробництва ще у 2019 році, де випускався перший складний телефон компанії – Xiaomi MIX Fold.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *