Apple лідирує у зростанні постачання ПК
1 min read

Apple лідирує у зростанні постачання ПК

Згідно зі звітом IDC, обсяги постачання традиційних ПК у другому кварталі 2024 року зросли на 3% у річному порівнянні, досягнувши 64,9 мільйона одиниць. Це стало другим поспіль кварталом позитивної динаміки після семи кварталів скорочення постачань. Якщо виключити китайський ринок, який негативно впливає на загальну статистику, зростання обсягів постачань досягло 5%.

Найбільший приріст показала компанія Apple, збільшивши обсяги постачання на 20,8%. Lenovo зберегла лідерство на ринку з часткою 22,7% і зростанням на 3,7%. HP Inc. посіла друге місце з приростом 1,8%, тоді як Dell показала негативну динаміку, втративши 2,4%. Тайванська компанія Acer зросла на 13,7%, зайнявши п’яте місце з часткою ринку 6,8%.

Експерти IDC підкреслюють, що зростання ринку ПК підтримується не лише хайпом навколо AI PC, а й циклом оновлення, викликаним завершенням підтримки Windows 10. У найближчі місяці очікується збільшення інтересу до AI PC у корпоративному сегменті, а у споживчому сегменті попит виникне з деякою затримкою.

Ринок ПК пройшов етап мінімальних цін, і середня ціна реалізації продукції почала зростати, а кількість знижок зменшується. Статистика IDC охоплює настільні ПК, ноутбуки та робочі станції, не враховуючи серверне обладнання та планшети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *