Tesla готує оновлення для Model Y: перші фото прототипу з’явилися в мережі
1 min read

Tesla готує оновлення для Model Y: перші фото прототипу з’явилися в мережі

Tesla продовжує роботу над оновленням свого популярного електричного кросовера Model Y. Нещодавно один з учасників спільноти Reddit опублікував фотографію прототипу транспортного засобу, що нагадує Tesla Model Y, але прихованого маскувальними накладками. Фото було зроблено в Каліфорнії, де компанія випробовує свої автомобілі, навіть після перенесення штаб-квартири до Техасу.

Оновлений седан Tesla Model 3 став доступним на китайському ринку восени минулого року, а до січня поточного року він дістався Північної Америки. Статичність модельного ряду вважається однією з головних уразливих місць у конкурентній стратегії Tesla, тому поява оновленого варіанту Model Y виглядає логічною та своєчасною.

З минулого року агентства Reuters і Bloomberg неодноразово повідомляли про можливий випуск оновленої версії Model Y у 2024 році. Проте, Ілон Маск заявив, що у 2024 році така машина не з’явиться. Враховуючи, що вже почалося друге півріччя 2024 року, не виключено, що оновлений Model Y буде представлений у 2025 році.

Фотографія замаскованого прототипу, на якій камуфляжними накладками покриті передня і задня частини кузова, свідчить про незначні зміни в дизайні. Очікується, що оновлений Model Y матиме вужчу світлотехніку, подібну до тієї, що використовувалася в оновленій Tesla Model 3. Також можна припустити, що в ході такого оновлення компанія модернізує інтер’єр машини відповідно до актуальних вимог ринку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *