Tesla зазнає великих збитків після заяви Маска про низькі продажі
1 min read

Tesla зазнає великих збитків після заяви Маска про низькі продажі

Tesla зазнала великого обвалу своїх акцій, які впали на понад 12%, втративши $80 млрд своєї ринкової вартості. Причиною цього стало попередження від голови компанії Ілона Маска, який повідомив про зниження темпів продажу, незважаючи на зменшення цін на електромобілі, повідомляє Reuters.

Маск сказав, що продажі не будуть рости так швидко, бо компанія фокусується на створенні більш доступної моделі нового покоління. Її виготовлення почнеться в Техасі у другій половині 2025 року. Tesla очікує, що цей автомобіль призведе до нового піку продажів.

Однак бізнесмен додав, що побудувати нову модель буде непросто через застосування новітніх технологій.

Протягом місяця ринкова вартість Tesla зменшилася близько на $210 млрд.

Акції Tesla: аналітики радять тримати активи

Попри спад, більша частина аналітиків радить не відмовлятися від акцій Tesla. Вони дають рекомендацію «тримати» з середньою цільовою ціною $225, що на 23% вище за ціну закриття торгів у четвер на рівні $182,63.

Деякі спостерігачі вважають, що високу вартість акцій фірми буде складно обґрунтувати, якщо продовжуватиметься зниження темпів зростання продажів та маржі компанії. На їхню думку, Tesla все більше набуває рис традиційної автомобільної компанії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *