Google Pixel 8 Pro отримав функцію вимірювання температури
1 min read

Google Pixel 8 Pro отримав функцію вимірювання температури

Наявність функції вимірювання температури тіла в смартфонах стає все більш актуальною. Google Pixel 8 Pro, представлений у вересні 2023 року, отримав саме таку можливість.

Про це повідомляє Android Authority.

Для вимірювання температури тіла використовується вбудований в задню панель смартфона інфрачервоний датчик температури. Він працює за принципом термографії, тобто вимірює температуру тіла за допомогою випромінюваного ним тепла.

Як виміряти температуру тіла за допомогою Google Pixel 8 Pro

Для того, щоб скористатися цією функцією, користувачам Pixel 8 Pro потрібно відкрити програму Thermometer і обрати опцію Body.

Потім потрібно притиснути смартфон до лоба людини, яку потрібно перевірити, і натиснути кнопку Measure. Програма покаже температуру тіла в градусах Цельсія або Фаренгейта, в залежності від налаштувань.

Вимірювання триває близько чотирьох секунд.

Google заявляє, що точність вимірювання температури тіла за допомогою Google Pixel 8 Pro становить 0,2 градуса Цельсія. Однак, слід зазначити, що ця точність може бути нижчою в деяких випадках, наприклад, якщо шкіра людини волога або якщо вона знаходиться в холодному приміщенні.

Окрім вимірювання температури тіла, програма Thermometer також дозволяє вимірювати температуру повітря, рідин та інших об’єктів. Для цього потрібно вибрати відповідну опцію в програмі.

Програма також дозволяє зберігати результати вимірювань у своєму профілі Fitbit, щоб відстежувати зміни температури тіла в часі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *