Apple додала динамічні шпалери в третю бета-версію iOS 18
1 min read

Apple додала динамічні шпалери в третю бета-версію iOS 18

Компанія Apple продовжує дивувати користувачів новими функціями. У третій бета-версії для розробників майбутнього оновлення iOS 18 з’явилися динамічні шпалери, які змінюють колір у реальному режимі часу, повідомляє The Verge.

У кожній новій версії Apple iOS за замовчуванням додає нові шпалери. Але в iOS 18 компанія вирішила додати новий штрих — це шпалери, колір і тон яких автоматично змінюватиметься в різний час доби. У попередніх бета-версіях iOS 18 були доступні чотири колірні варіанти заставки, а також їх темні аналоги. Однак нова динамічна опція дозволяє заставці плавно перемикатися між різними кольорами без втручання користувача. Відомий інсайдер ShrimpApplePro опублікував у X відео, що показує, як змінюється колір шпалер. На думку багатьох користувачів, динамічна заставка виглядає дуже вражаюче.

Крім того, iOS 18 принесе й інші можливості для кастомізації інтерфейсу. Користувачі зможуть тонувати іконки програм на головному екрані і вільно розташовувати їх на власний розсуд. Незалежно від того, чи використовується бета-версія iOS 18, ресурс 9to5Mac пропонує вже зараз завантажити шпалери.

Компанія також випустила нові бета-версії для розробників iPadOS 18, watchOS 11, visionOS 2 та tvOS 18.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *