Стартап Freeaim представив інноваційні VR-кросівки з електричними колесами
1 min read

Стартап Freeaim представив інноваційні VR-кросівки з електричними колесами

Американо-британський стартап Freeaim розробив унікальні кросівки з електричними колесами, які можуть змінити спосіб переміщення у віртуальних світах. Взуття, що отримало назву Freeaim VR Shoes, дозволяє гравцям «ходити» у віртуальному просторі, залишаючись при цьому в межах невеликої площі в реальному житлі.

Freeaim, заснована в 2021 році, вирішила проблему пересування у віртуальній реальності завдяки колісним модулям, які працюють за принципом бігових доріжок. Коли користувач робить крок вперед, модулі на іншій нозі рухають її назад, утримуючи людину на місці. Це забезпечує ефект ходьби, бігу та поворотів без необхідності використання громіздких конструкцій чи ременів безпеки.

Розробники, Ешлі Фоксфорт та Алекс Еванс, зазначають, що їхнє рішення перевершує існуючі бігові пристрої, що імітують катання на ковзанах. Freeaim VR Shoes сумісні з будь-якими VR-гарнітурами, які підтримують SteamVR, та працюють з більшістю ПК-ігор віртуальної реальності.

Поточна версія системи коштує 4999 доларів за пару і доступна корпоративним клієнтам. Наступного року планується випуск споживчої моделі за ціною близько 1000 доларів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *