Співробітники Samsung Electronics знову страйкують, вимагаючи кращих умов праці
1 min read

Співробітники Samsung Electronics знову страйкують, вимагаючи кращих умов праці

Після невдалого одноденного страйку в червні, профспілкові об’єднання співробітників Samsung Electronics оголосили триденний страйк, до якого долучилися близько 5000 працівників. Акція спрямована на порушення процесу виробництва чипів на найбільшому комплексі компанії в Хвасоні. Профспілкові лідери повідомили агентству Bloomberg, що їхні вимоги включають запровадження справедливої системи оплати праці та збільшення тривалості відпусток.

Згідно з відеозаписами хроніки, страйкарі у чорних дощовиках скандували гасла біля виробничих корпусів Samsung, розташованих на південь від столиці. Профспілки також домагаються додаткового дня відпочинку для всіх співробітників, навіть тих, хто не перебуває в профспілці.

Попри те, що профспілки охоплюють лише 24% співробітників Samsung Electronics у Південній Кореї, а сам страйк проводиться лише на одному підприємстві, керівництво компанії заявило, що акція не вплине на діяльність Samsung. Однак представники профспілок попереджають про можливі проблеми з обробкою кремнієвих пластин типорозміру 200 мм у Хвасоні.

Основним каменем спотикання залишається формула розрахунку преміальних виплат. Профспілки вимагають, щоб премії були прив’язані до операційного прибутку без врахування супутніх відрахувань, оскільки премія формує значну частину виплат персоналу. Також співробітники наполягають на збільшенні тривалості оплачуваної відпустки.

На даний момент, ситуація залишається напруженою, і майбутні переговори між профспілками та керівництвом Samsung Electronics визначать подальший розвиток подій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *