OpenAI оновила додаток ChatGPT для macOS
1 min read

OpenAI оновила додаток ChatGPT для macOS

OpenAI випустила важливе оновлення свого додатку ChatGPT для macOS після того, як користувачі та експерти виявили проблему з безпекою. Раніше листування з ChatGPT зберігалося у незашифрованому вигляді на комп’ютерах користувачів, що створювало потенційну загрозу зловмисникам або шкідливому програмному забезпеченню.

Під час досліджень Педро Хосе Перейра Вієйто виявив, що дані, збережені в додатку, були доступні для читання, що порушило базові принципи безпеки. Він створив власний додаток, який з легкістю отримував доступ до цих даних, наголошуючи на необхідності виправлення цієї проблеми.

Після того, як журналісти ресурсу The Verge звернулися до OpenAI, компанія визнала проблему і негайно випустила нову версію додатку. Нове оновлення включає шифрування листування з ChatGPT, що має на меті забезпечити вищі стандарти безпеки даних для користувачів.

Представник OpenAI, Тая Крістіансон, зазначила: “Ми поінформовані про проблему і випустили нову версію програми, яка шифрує це листування. Ми прагнемо пропонувати зручний інтерфейс користувача, зберігаючи при цьому наші високі стандарти безпеки в міру розвитку наших технологій.”

Нова версія додатку ChatGPT для macOS розповсюджується тільки через сайт OpenAI, де застосовуються внутрішні контрольні механізми безпеки. Це оновлення покликане забезпечити користувачам більший рівень захисту особистих даних і запобігти можливим загрозам безпеки в майбутньому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *