Nothing готує до запуску перший смартфон CMF Phone 1
1 min read

Nothing готує до запуску перший смартфон CMF Phone 1

Компанія Nothing готується до важливого кроку у смартфонізації з анонсом свого першого смартфона під суббрендом CMF. Новий CMF Phone 1 обіцяє революційні можливості кастомізації, які включають спеціальний диск для кріплення аксесуарів і легко замінювану задню панель.

У серії тизерів, що передують запланованому на 8 липня анонсу, Nothing показала алюмінієвий диск на задній частині CMF Phone 1, який нагадує зарядний футляр бездротових навушників CMF Buds. Цей диск дозволятиме користувачам прикріплювати різноманітні аксесуари, такі як ремінь для перенесення або складна підставка.

Крім цього, CMF Phone 1 отримає задню панель, яку можна буде легко замінювати на альтернативні варіанти в чотирьох кольорах. Відомо, що сторонні виробники зможуть розширювати функціональність пристрою, додаючи наприклад додатковий акумулятор або відсік для зберігання кредитних карток.

Очікується, що презентація CMF Phone 1 відбудеться 8 липня о 5 ранку за східним часом на заході «Community Update», де також анонсуватимуться бездротові навушники CMF Buds Pro 2 та смарт-годинник Watch Pro 2.

Новий смартфон від Nothing стане доступним для попереднього замовлення незабаром після офіційного анонсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *