Amazon припиняє випуск та підтримку робота-охоронця Astro for Business
1 min read

Amazon припиняє випуск та підтримку робота-охоронця Astro for Business

Компанія Amazon заявила в середу про припинення випуску та підтримки робота-охоронця Astro for Business. Ця новинка дебютувала менше року тому, в листопаді минулого року, і призначалася для малого та середнього бізнесу. Компанія пояснила своє рішення наміром зосередитись на виробництві версії робота Astro для домашніх умов.

“Щоб прискорити наш прогрес і поточні дослідження, щоб зробити Astro найкращим домашнім роботом, ми вирішили припинити підтримку Astro for Business”, – повідомив агентству Reuters представник Amazon у заяві, надісланій електронною поштою.

Версія Astro для домашнього використання, випущена в 2021 році, призначена для забезпечення безпеки домоволодінь, стеження за домашніми тваринами, доставки повідомлень, перевезення вантажів вагою до 2 кг та багато іншого.

Робот Astro for Business вартістю $2349,99 був доступний для покупки лише у США. Він замислювався як мобільний патрульний бот, який міг би, наприклад, забезпечити цілодобову охорону складських запасів та периметра підприємства. Робот був розроблений для інтеграції зі службами Amazon Ring Protect, Astro Secure та Virtual Security Guard. За допомогою останньої можна було б віддалено використовувати робота для розслідування порушень.

Компанія не стала розкривати, скільки було продано роботів корпоративним клієнтам. Очевидно, продажі виявилися нижчими за очікування, і 25 вересня компанія припиняє підтримку роботів Astro for Business. Як компенсацію витрат на пошук альтернативи компанія запропонує клієнтам $300. Також з середи не стягуватиметься плата за передплату на Astro Secure, і клієнтам буде повернуто невикористану передоплату. Роботів-охоронців рекомендується утилізувати у рамках програми утилізації Amazon, яка покриє вартість доставки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *