Nothing Earbuds отримали доступ до можливостей ChatGPT
1 min read

Nothing Earbuds отримали доступ до можливостей ChatGPT

Nothing повідомила про інтеграцію OpenAI’s ChatGPT у всі свої аудіопродукти. Лінійки продуктів Ear, CMF Neckband Pro та CMF Buds Pro отримають це оновлення через програму Nothing X. Щоб скористатися функціями ChatGPT користувачам потрібно буде налаштувати спосіб доступу. Це можуть бути або жести, або використання спеціальної кнопки. 

Компанія Nothing повідомила про цю новину в публікації на соціальній платформі X. В дописі зазначалося, що тепер ChatGPT доступний для всіх аудіопродуктів Nothing і CMF by Nothing. Щоб налаштувати доступ потрібно оновити програму Nothing X.

Щоб увімкнути ChatGPT на навушниках Nothing потрібно оновити Nothing X. Вона доступна як у Google Play Store, так і в App Store. Також на смартфон потрібно буде завантажити програму ChatGPT. Після цього увійти в Nothing X та активувати ChatGPT. Після активацій варто перейти в розділ налаштувань жестів та встановити для ChatGPT значення «Натиснути й утримувати».

Це вже не перші продукти компанії, які отримали доступ до функцій чат-боту. Раніше Nothing вже демонструвати Ear і Ear (a) – перші моделі з такою інтеграцією. Ці навушники мають 11-мм динамічні динаміки та можуть прибирати шуми до 45 дБ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *