Apple готується впровадити платний доступ до супутникових повідомлень для iPhone
1 min read

Apple готується впровадити платний доступ до супутникових повідомлень для iPhone

Відома компанія Apple готується до впровадження платної послуги з передачі текстових повідомлень через супутникову мережу для користувачів iPhone. За інформацією від колумніста Bloomberg Марка Гурмана, протягом перших двох років після дебюту ці послуги були безкоштовними, призначеними лише для екстрених ситуацій та екстрених служб. Однак найближчим часом Apple планує змінити цю політику і зробити передачу повідомлень через супутник платною.

За словами Гурмана, компанія розглядає можливість компенсувати цей крок, пропонуючи безкоштовні обміни повідомленнями між приватними користувачами. Він також відзначає, що ця нова послуга може викликати психологічні перешкоди серед користувачів, звиклих до безкоштовного доступу до супутникового зв’язку у критичних ситуаціях.

За оцінками експертів, впровадження платної передачі повідомлень через супутник може знайти свою аудиторію серед активних подорожуючих та тих, хто опиняється в зонах з обмеженим доступом до інших каналів зв’язку. Крім того, існує можливість, що у майбутньому Apple розгляне можливість реалізації голосових викликів через супутник, що може стати додатковим стимулом для покупців їхніх пристроїв.

Очікується, що подальші деталі щодо цих змін будуть уточнені компанією в найближчий час.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *