Apple анонсувала iOS 18 та оновила дані про поширення iOS 17
1 min read

Apple анонсувала iOS 18 та оновила дані про поширення iOS 17

Apple цього тижня офіційно анонсувала iOS 18, наступну версію своєї мобільної операційної системи. Хоча бета-версія платформи вже доступна розробникам, звичайні користувачі зможуть оцінити її лише восени.

Одночасно з анонсом нової версії, компанія оновила дані про швидкість поширення поточної iOS 17. За повідомленням Apple, iOS 17 наразі встановлена на 77% сумісних пристроїв. Це близько до 80% і є вражаючим показником. Водночас попередня версія платформи, iOS 16, поширювалася ще швидше: станом на червень 2023 року її було встановлено на 81% сумісних пристроїв.

Якщо розглядати iPhone, випущені за останні чотири роки, то iOS 17 встановлена на 86% таких пристроїв. Ще 11% працюють під керуванням iOS 16, а на 3% припадають iPhone з більш старими версіями ОС. В аналогічний період у 2023 році частка iOS 16 на випущених за останні чотири роки iPhone становила 90%. Що стосується iPad, то серед усіх планшетних комп’ютерів частка пристроїв з iPadOS 17 становить 68%, а ще 17% припадає на iPadOS 16.

Apple регулярно публікує дані про рівень поширення своїх операційних систем, щоб розробникам було зрозуміліше, підтримку яких версій їм слід реалізовувати у своїх продуктах. iOS 18 містить чимало нових функцій, включаючи інструменти на базі нейромереж. Ймовірно, ці нововведення додадуть популярності новій версії ОС, сприяючи її швидшому поширенню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *