Tuxedo Computers готує новий ноутбук на базі Snapdragon X для Linux
1 min read

Tuxedo Computers готує новий ноутбук на базі Snapdragon X для Linux

Компанія Tuxedo Computers, відома своїми портативними комп’ютерами на базі Linux, заявила про розробку нового ноутбука, спрямованого на професійний сегмент ринку. Ця нова модель використовує процесори серії Qualcomm Snapdragon X, які зазвичай були призначені для пристроїв під управлінням Windows, але тепер отримують підтримку від майбутніх ядер Linux.

Прототип ноутбука, оснащений чипом Snapdragon X Elite SoC з 12 ядрами Oryon, вражає своєю продуктивністю та можливостями. З алюмінієвим корпусом та 14-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю 2560×1600 пікселів, він обіцяє комфортне робоче середовище для користувача.

Новий ноутбук Tuxedo також вражає обсягом оперативної пам’яті – до 32 Гбайт LPDDR5X-8448, а також пропонує можливість підключення NVMe-накопичувача через один слот PCIe 4.0 x4.

Хоча модель не спрямована на геймерів, вона забезпечує вражаючу продуктивність для професійних завдань завдяки потужному процесору та графіці від Qualcomm. Tuxedo Computers планує випустити другу версію прототипу, яка отримає підтримку оновлених версій ядер Linux, і надає невеличку підказку щодо можливого терміну випуску – до кінця поточного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *