Новий Light Phone 3: Перехід від простоти до функціональності
1 min read

Новий Light Phone 3: Перехід від простоти до функціональності

Після успішного випуску Light Phone 2 компанія Light готується до нового кроку в еволюції своїх продуктів. Співзасновник Кайвей Тан розповів про новий Light Phone 3, який обіцяє задовольнити більше потреб користувачів. Новий пристрій отримав оновлений дизайн і ряд важливих функцій, які допоможуть вирішити ранішні недоліки.

Одним із ключових змін в новому Light Phone 3 став екран OLED, який замінив екран E Ink. Це рішення відповідає на найбільшу скаргу користувачів щодо попередньої моделі. Також, телефон тепер оснащений 50-мегапіксельною основною камерою та 8-мегапіксельною фронтальною камерою для сканування QR-кодів та відеочатів.

Light Phone 3 також отримав модуль NFC для бездротових платежів та сканер відбитків пальців для забезпечення безпеки даних. Телефон працює на чипі Qualcomm Snapdragon 4 Gen 2 і має обсяг вбудованої пам’яті 128 Гб та 6 Гб оперативної пам’яті.

Очікується, що ціна на новий Light Phone 3 буде залежати від кількості замовлень, з розрахунку, що чим більше замовлень, тим нижча ціна. Попередній ціновий діапазон коливається від $399 до $799, залежно від кількості проданих одиниць.

Крім того, у Light Phone 3 будуть доступні різноманітні інструменти, такі як прослуховування музики та подкастів, календар, навігатор та додаток для нотаток. У майбутньому, виробник планує додати інші корисні функції, такі як інтеграція з Spotify, можливість виклику таксі, бездротові платежі та інші.

Light Phone 3 вже доступний для замовлення, а постачання заплановане на січень наступного року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *