Google під вогнем критики за абсурдні поради щодо кулінарії
1 min read

Google під вогнем критики за абсурдні поради щодо кулінарії

Система, відома як AI Overview, згенерувала пораду додати клей у соус для піци, щоб запобігти зісковзуванню сиру. Цей несподіваний совет викликав хвилю сміху та недовіри, оскільки був взятий з жартівливого коментаря користувача Reddit і не мав жодної практичної цінності.

Хоча у Google заявляли про заходи для уникнення подібних ситуацій, до них вже були претензії з приводу попередніх помилок. Представники компанії зазначили, що вони обмежили використання даних користувачів у відповідях, щоб запобігти наданню місleading порад, особливо у сферах здоров’я та новин.

Однак останній випадок показує, що навіть після вжитих заходів система продовжує генерувати безглузді поради, що порушує довіру до її ефективності. Це викликало нові обговорення щодо того, наскільки добре штучний інтелект вміє розрізняти сатиричний контент від реальних порад.

Реакція співтовариства на цей інцидент різко коливається від гумористичних коментарів до серйозних застережень щодо небезпеки неправдивих інформаційних висновків. Google поки не відповіла на прохання коментаря з приводу цього конкретного випадку.

Таким чином, питання ефективності та навчання штучного інтелекту продовжують залишатися актуальними у світлі подібних інцидентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *