Reddit випустить нові продукти: що це буде
1 min read

Reddit випустить нові продукти: що це буде

Співзасновник і головний виконавчий директор Стів Хаффман на технологічному саміті у четвер повідомив, що Reddit Inc. планує випустити нові цифрові продукти. 

На початку цього тижня компанія перевершила всі очікування відносно продажів. Саме тому Reddit планує розширити можливості для отримання прибутку, а не покладатися лише на рекламу. Наразі користувачі Reddit можуть заробляти гроші на підписках, цифрових подарунках і предметах колекціонування, таких як аватари. На деяких форумах також продають різноманітні товари та послуги. 

Конкуренти, продукти, захист від шахрайства

Якщо подивитися на інші соціальні платформи, то у них є власні ринки для продажу та купівлу товарів. Наприклад, Meta Platforms Inc. володіє Facebook Marketplace та місцевим додатком Nextdoor. Їх Reddit вважає основними конкурентами, тому планує у найближчі місяці запустити нові версії нагород. Це будуть свого роду цифрові подарунки, які користувачі можуть дарувати один одному разом з іншими продуктами. 

Незважаючи на те, що ринки можуть рясніти шахрайством або підробленими товарами, Хаффман сказав, що унікальна програма модерації вмісту платформи допоможе запобігти цій проблемі. На Reddit коментарі та публікації стають популярними, лише якщо за них проголосували інші. Хаффман сказав, що ця система голосування гарантуватиме, що користувачі бачитимуть лише достовірний контент та пропозиції.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *