Reddit планує залучити $748 млн у масштабному IPO на фондовому ринку
1 min read

Reddit планує залучити $748 млн у масштабному IPO на фондовому ринку

Компанія Reddit, один з найбільших онлайн-форумів у світі, готується залучити неймовірну суму у $748 млн через проведення одного з найбільших первинних публічних розміщень акцій (IPO) цього року. 

За останніми звітами, компанія планує продати 22 млн акцій за ціною від $31 до $34 за штуку, що збільшить її оцінку до приблизно $6,5 млрд.

Одним із ключових моментів у цьому IPO є рішення компанії Reddit виділити понад 1,76 млн акцій для покупки користувачами та модераторами, що створили облікові записи до 1 січня. 

Ці акції будуть доступні для продажу вже в перший день торгів, не маючи локап-періоду, що відкриває можливості для спекуляцій користувачів.

Інтерес до цього IPO з боку спільноти Reddit відображається у різних голосуваннях, зокрема на форумі WallStreetBets, де тисячі користувачів висловлюють свої погляди щодо придбання чи продажу акцій після їх введення на біржу.

Попри збитки у $91 млн у 2023 році, Reddit продовжує привертати увагу інвесторів, сподіваючись на зростання прибутків через рекламу та ліцензування даних для штучного інтелекту. Угоди про ліцензування даних на суму $203 млн відображають потенційні перспективи компанії.

Акції Reddit планується торгувати на Нью-Йоркській фондовій біржі (NYSE) під тикером RDDT. Виконавцями цього масштабного IPO є відомі інвестиційні банки Morgan Stanley, Goldman Sachs Group, JPMorgan Chase & Co. та Bank of America Corp.

Засновник та генеральний директор Reddit, Стівен Хаффман, підкреслив великі можливості для розвитку компанії, яка базується на взаємодії з користувачами та інноваціях у монетизації та використанні даних. 

Це IPO відзначається як важлива подія на фондовому ринку, а також вказує на стратегічну спрямованість компанії на майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *