До менеджера паролів Google можна долучати користувачів
1 min read

До менеджера паролів Google можна долучати користувачів

Менеджер паролів Google — це надійний спосіб захистити облікові записи без необхідності запам’ятовувати всі їхні паролі. Цей додаток безкоштовний та доступний всім користувачам. Однак компанія вирішила піти далі та вдосконалити його. Скоро з’явиться нова функція, яка надаватиме доступ до менеджера паролів всім, кому користувач дозволить. 

Оновлення стане доступним після того, як користувач оновить програмне забезпечення через службу Google Play до версії 24.20, яка вийде цього тижня. Менеджер паролів працює через браузер Chrome, який доступний на ПК, смартфонах та Mac. Але функція обміну паролями між людьми працюватиме тільки в тому випадку, якщо користувач налаштує сімейну групу. Тоді всі її учасники матимуть доступ до менеджеру паролів.

Коли користувач натискатиме на будь-який із збережених облікових записів, Google показуватиме йому спливаюче повідомлення, з питанням чи надсилати копію свого пароля іншим. Використовуючи цей пароль, учасники групи можуть увійти в будь-яку програму чи службу, де у користувача є обліковий запис.

Google запевняє, що передача паролів не залишає користувачів незахищеними, оскільки механізм створено максимально безпечним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *