В Play Store з’явиться функція “Заплатіть за мене”
1 min read

В Play Store з’явиться функція “Заплатіть за мене”

Google анонсує нову функцію в додатку Play Store. Вона дозволить користувачам просити в інших оплатити покупку їхнього додатку. Про це стало відомо на щорічній конференції розробників I/O 2024.

Як говориться у звіті Android Authority, незвичайна функція представлена у вигляді кнопки з багатообіцяючим написом: “Попросити сплатити за товар”. Вона сумісна з усіма програмами та платіжними системами, які використовуються у Google Play Store.

Щоб скористатися новою функцією від Google потрібно під’єднати пристрій до бібліотеки Play Billing Library шостої або новішої версії. Після того як користувач натисне на кнопку, з’явиться спливаюче повідомлення про те, що особа, яка здійснюватиме платіж за користувача повинна знати його електронну пошту. Після цього система генерує платіжне посилання, яким користувач ділиться з іншими.

Згідно зі звітом, платіжне посилання супроводжується коротким анонсом, де сказано про товар, ціну та вказано користувача, який хоче його придбати. Платіжне посилання відправляється на системний лист з функцією спільного доступу і користувач вже сам обирає з ким ним поділитися. Одержувач, що отримав запит про сплату матиме 24 години, щоб провести транзакцію. Після закінчення цього часу посилання втрачає свою силу і потрібно формувати нове.

Повідомляється, що нову функцію спочатку запустять для користувачів з Індії, однак невідомо коли саме це станеться. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *