США вкладають мільярди у відновлення виробництва чипів, але бюрократія сповільнює розвиток
1 min read

США вкладають мільярди у відновлення виробництва чипів, але бюрократія сповільнює розвиток

Адміністрація президента Байдена призначила найбільшу інвестиційну інфузію у виробництво напівпровідників в історії США, зокрема за законом CHIPS. Очікуються значні зміни у галузі, оскільки обсяги фінансування вже перевищили суму, витрачену за останні 27 років. За даними Бюро перепису населення, у 2024 році витрати уряду на будівництво нових підприємств з виробництва чіпів досягнуть історичного максимуму.

Серед великих отримувачів субсидій — Intel, Samsung та Micron, які вже розпочали будівництво нових заводів у США. Однак процес будівництва зіткнувся з серйозними затримками, зокрема через складне регулювання, яке сповільнює процес отримання дозволів і впровадження нових технологій.

За оцінками Асоціації напівпровідникової промисловості, до 2032 року США планують посроїти внутрішні потужності з виробництва чипів, а частка країни у світовому ринку може досягти 30%. Це високі цілі, які вимагатимуть подальших інвестицій та вдосконалення регулятивної бази для підтримки росту індустрії.

Незважаючи на виклики, які стоять перед галуззю, американські інвестори та технологічні гіганти впевнені у своїй здатності відновити та зміцнити лідерство у виробництві передових техпроцесів напівпровідників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *