WhatsApp дозволить створювати фото профілю, згенеровані ШІ
1 min read

WhatsApp дозволить створювати фото профілю, згенеровані ШІ

Інтеграція чат-ботів WhatsApp і Meta AI зовсім скоро стане глибшою. Згодом користувачі отримають можливість створювати та використовувати фотографії профілю згенеровані штучним інтелектом в програмі обміну повідомленнями. Ця нова функція наразі проходить тестування з вибраними бета-тестерами на Android.

Згідно з інсайдерською інформацією, у користувачів WhatsApp в налаштуваннях з’явиться новий розділ – “Створити зображення профілю з ШІ”. Далі потрібно ввести опис бажаного фото і штучний інтелект, орієнтуючись на текстовий запит, створить новий аватар. 

Ця функція штучного інтелекту дає можливість користувачам використовувати для свого профілю оригінальні зображення, без необхідності демонстрації реальних фото. Також користувачі можуть генерувати картинки, які точніше відображають їхній характер, захоплення та вподобання. Загалом клієнти WhatsApp отримують додатковий спосіб зберегти свою конфіденційність і можливість приємно провести час. 

Після оприлюднення цієї інформації деякі користувачі зробили припущення, що компанія це робить для того, аби мінімізувати вплив обмежень від оновлень, що вийшли раніше. Так, WhatsApp ускладнив користувачам процес копіювання зображень, а також заборонив робити скріншоти фото профілю для обміну повідомленнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *