Нова ШІ-функція Google Maps допомагає планувати подорожі
1 min read

Нова ШІ-функція Google Maps допомагає планувати подорожі

Компанія Google оголосила про запуск нових оновлень в своєму додатку Google Maps, спрямованих на полегшення планування подорожей для користувачів.

Однією з ключових оновлених функцій є рекомендації щодо ресторанів та закладів, які тепер будуть доступні у деяких містах США і Канади. Користувачам будуть доступні три списки: «Набирають популярність», «Найкращі» за весь час і «Діаманти» — місця, що заслуговують на увагу, хоча не дуже популярні.

Окрім цього, у Google випробовується нова функція генеративного штучного інтелекту для пошуку, яка пропонує користувачам ідеї для подорожей. Ця функція включає в себе додаткову інформацію, таку як варіанти перельотів, готелі та рекомендації щодо відвідання певних місць.

За словами компанії, з часом ця функція буде доповнена інформацією про заклади, відгуки та фотографії, а отриманий маршрут можна буде відправити до інших сервісів Google, таких як Gmail, Docs або Maps.

Наразі ця функція доступна лише учасникам програми тестування Search Generative Experience (SGE).

Оновлення Circle to Search

Поза цим, відбулось оновлення функції Circle to Search, яка була представлена в січні. Ця функція дозволяє користувачам перевести інформацію з будь-якої частини екрана утриманням кнопки “Додому” або навігаційної панелі з подальшим натисканням значка перекладу.

Раніше ця функція була доступна лише на обраних моделях смартфонів, проте незабаром вона буде доступна і на інших пристроях з операційною системою Android.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *