Нейромережі допомагають створити ідеальний смак пива
1 min read

Нейромережі допомагають створити ідеальний смак пива

Дослідники з Левенського університету Бельгії виявили, що штучний інтелект може стати ключем до вдосконалення смаку пива.

Використовуючи нейромережі, вчені розробили моделі, які не лише точно передбачають смакові характеристики пива, а й рекомендують оптимальні комбінації інгредієнтів для його поліпшення.

За допомогою п’ятирічних досліджень та хімічного аналізу 250 сортів бельгійського пива, команда дослідників створила великий набір даних, який поєднує хімічні дані зі смаковими характеристиками.

Цей набір даних був використаний для навчання 10 моделей штучного інтелекту, які виявилися ефективнішими, ніж експертні дегустатори-люди, у передбаченні популярності пива.

Одним з ключових відкриттів дослідження було виявлення конкретних сполук, які підвищують споживчу оцінку пива. Наприклад, додавання молочної кислоти може зробити пиво свіжішим та привабливішим для споживачів.

Дослідження також має потенціал допомогти у виробництві якісного безалкогольного пива, що є актуальною проблемою для індустрії напоїв.

Застосування штучного інтелекту в харчовій промисловості відкриває нові перспективи для створення ідеальних продуктів, які відповідають смакам та вимогам споживачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *