Збій в роботі Google: мільйони користувачів не мали доступу до пошуку
1 min read

Збій в роботі Google: мільйони користувачів не мали доступу до пошуку

У середу ввечері за центральноєвропейським часом Google був недоступним багатьом людям по всьому світу. Про відсутність з’єднання з пошуковою системою повідомляли користувачі зі Сполучених Штатів, Великобританії, Австралії та таких країн, як Індія. Схоже в компанії стався серйозний збій в роботі, що і викликало такі проблеми.

Через проблеми в роботі Google користувачі не могли скористатися пошуковою системою. Деякі люди повідомили, що мали проблеми з доступом до Google-Диска та Документів

Повідомляється, що проблеми з доступом розпочалися близько 20:00 за центральноєвропейським часом. У США перебої в роботі помітили тільки сьогодні вранці. В Індії повідомлення про відключення надходили з таких міст, як Делі, Мумбаї, Хайдарабад, Бенгалуру та Ченнаї.

Щойно в Google відновилася робота, безліч користувачів поділилися радісною звісткою в соціальних мережах. Хоча були і такі, які сподівалися, що ресурс ніколи не відновить функціонування.

Що стосується самої компанії Google, то вона не поділилися подробицями щодо збоїв в роботі. Можливо, її представники прокоментують ситуацію в соцмережах найближчим часом. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *