Apple Watch Ultra 3 з’явиться на прилавках у 2024 році
1 min read

Apple Watch Ultra 3 з’явиться на прилавках у 2024 році

Прихильники продукції Apple з нетерпінням чекають на появу нового iPhone 16. У свою чергу інсайдери повідомляють, що Apple Watch Ultra 3 може стати частиною серії iPhone 16, яку презентують у вересні. Однак новина про появу нової моделі Apple Watch не дуже порадує клієнтів. 

Як повідомляє відомий аналітик Мін-Чі Куо, модель Watch Ultra 3 майже не отримала апаратного оновлення від розробників. Простіше кажучи, якщо ви збирали кошти, щоб придбати Watch Ultra 3, простіше купити попередню версію. Вона нічим не відрізнятиметься по функціоналу. Аналітик не сказав, зміниться дизайн майбутньої моделі чи ні, проте для багатьох клієнтів це не суттєво. 

Наразі в компанії Apple спостерігається зниження обсягу продажів пристроїв, що безпосередньо впливає на роботу. До того ж через патентну справу від Масімо, компанії в цьому році довелося припинити продажі Apple Watch Series 9 і Watch Ultra 2 у США.

Ймовірно, відсутність оновлень програмного забезпечення в Watch Ultra 3 пов’язане з цією справою. Вони не хочуть розчарувати фанатів, які не отримали можливості придбати Watch Ultra 2, тому випускають новий продукт. Він буде майже точною копією попереднього, зміниться тільки порядковий номер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *