Huawei начебто працює над дешевшим аналогом Apple Vision Pro
1 min read

Huawei начебто працює над дешевшим аналогом Apple Vision Pro

Huawei може випустити власну гарнітуру віртуальної реальності Vision, яка складе конкуренцію Apple у цьому сегменті. Про це на китайській платформі мікроблогів Weibo розповів колишній директор з маркетингу Meizu Лі Нань – за його даними, пристрій може вийти вже цього року.

Про це повідомляє huaweicentral.

Гарнітура може отримати назву Huawei Vision або Vision Pro – китайський електронний гігант зареєстрував цю торгову марку у Китаї ще у 2019 році. Вона охоплює кілька продуктів, включаючи розумні телевізори та окуляри. Через це Apple, можливо, буде змушена при виведенні своєї Vision Pro на китайський ринок її перейменувати.

Є й деяка інформація про технічні характеристики Huawei Vision Pro – вона отримає дисплеї Sony MicroOLED з роздільною здатністю 4K та жестову систему керування без затримок; пристрій працюватиме на власному процесорі Huawei. Зовнішнього дисплея за зразком EyeSight не буде, за рахунок чого маса китайської гарнітури виявиться 350 г – майже вдвічі менше Apple Vision Proціна ж складе 15 тис. юанів ($2070), тобто майже вдвічі дешевше за американський просторовий комп’ютер, який через EyeSight важить 600 р.

Пан Лі не сказав, коли вийде Huawei Vision Pro. Але зазначив, що Sony буде потрібно близько півроку, щоб підготувати дисплей і направити його виробнику, тобто офіційного анонсу можна чекати до кінця року. Наразі Huawei пропонує віртуальний монітор Vision Glass. Він обладнується парою дисплеїв MicroOLED з діагоналлю по 0,49 дюйми та роздільною здатністю 1920 × 1080 пікселів кожен.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *