Huawei очолила китайський ринок смартфонів на початку року
1 min read

Huawei очолила китайський ринок смартфонів на початку року

Аналітична компанія Counterpoint Research опублікувала новий аналіз китайського ринку смартфонів. Судячи з сумарних результатів за перші два тижні 2024 року, Huawei поставила більше мобільних пристроїв, ніж будь-яка інша компанія, що робить її фактичним лідером продажів на ринку смартфонів.

Про це повідомляє GSMArena.

Згідно зі звітом Counterpoint Research, трьома основними причинами успіху Huawei стали високі продажі флагманських смартфонів Mate 60, заснованих на чипсеті Kirin 9000S власної розробки, а також високий ступінь лояльності китайських споживачів до бренду і швидкий прогрес фірмової операційної системи Harmony.

У грудні компанія випустила серію смартфонів nova 12, що також сприяло збільшенню обсягів продажу. Всі три телефони Huawei nova 12 – базовий, 12 Pro та 12 Ultra – оснащені чипсетом Kirin 9000S, виробленим компанією SMIC з техпроцесу 7 нм. Huawei офіційно не коментує ситуацію з походженням чипсету. Китайський уряд надає компанії широкомасштабну підтримку розвитку виробництва чипів в умовах санкцій, що допоможе ще більше збільшити продаж смартфонів у майбутньому.

Дослідження Counterpoint Research зазвичай дає досить точне уявлення про конкретний ринок смартфонів, тому є підстави вважати, що лідерство Huawei на китайському ринку смартфонів продовжиться щонайменше протягом усього першого кварталу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *