Apple Vision Pro з’явилась у продажі в Україні, але коштує захмарно
1 min read

Apple Vision Pro з’явилась у продажі в Україні, але коштує захмарно

Українські інтернет-магазини вже пропонують нову гарнітуру змішаної реальності Vision Pro. Проте вона коштує набагато дорожче, ніж рекомендована ціна від виробника Apple.

За даними dev.ua, які першими помітили новинку, поки що пропозиції на неї виставили п’ять продавців. Жоден з них не є частиною великих популярних мереж.

Якщо подивитися на скриншот, то видно, що не всі магазини повідомляють про термін доставки, деякі ж обіцяють доставити від трьох днів до двох тижнів. У одному випадку гарантія становить лише три місяці, в іншому про неї нічого не сказано. Три магазини надають звичайну 12-місячну гарантію.

Ціни на товар коливаються від 205 990 до 209 279 гривень. Проте у другому варіанті продавець надає псевдо-знижку, показуючи, що товар коштує 230 778 гривень.

Ціни на Apple Vision Pro в Україні / Скриншот dev.ua

За даними видання, деякі продавці пропонують можливість попереднього замовлення, якщо заплатити від 5% до 20% від суми.

Ціна на Apple Vision Pro в США – 3 499 доларів за найпростішу версію з 256 гігабайтами пам’яті. У гривнях це складає близько 131 440. Тому різниця в ціні дорівнює 74 550 гривень. Не відомо, скільки пам’яті мають пристрої, які продаються в Україні, але Apple випускає моделі з 256, 512 та 1 терабайтом пам’яті за відповідно 3699 і 3899 доларів.

Також слід зазначити, що ціни, які оголошені на сайтах, можуть бути змінені продавцями. Проте деякі з них пропонують зробити передоплату, щоб “заморозити ціну”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *