У Apple виявили вразливість нової гарнітури Vision Pro
1 min read

У Apple виявили вразливість нової гарнітури Vision Pro

Apple випустила оновлення безпеки для своєї нової гарнітури змішаної реальності Vision Pro. Це перше оновлення для цього пристрою, який щойно з’явився на ринку. Знайдена вразливість могла бути використана зловмисниками.

Компанія оновила програмне забезпечення для Vision Pro, аби усунути вразливість, яка «могла бути використана» хакерами. Вона стосувалася механізму браузера WebKit, на основі якого працюють Safari та інші вебзастосунки. Через цю проблему зловмисники могли виконувати шкідливий код на зараженому пристрої.

В огляді оновлення на своєму сайті Apple написала, що якщо вебконтент, створений з поганими намірами, потрапить в обробку, то це може дозволити запустити будь-який код. Техногігант отримав повідомлення про те, що хтось міг скористатися цією вразливістю.

Не відомо, чи хтось зловживав цим недоліком з Vision Pro. TechCrunch повідомляє, що часто трапляються ситуації, коли злочинці (наприклад розробники шпигунського софту) ціляться на вразливі точки в WebKit, щоб проникнути в основну операційну систему пристрою та вкрасти персональні дані користувача.

Тиждень тому Apple випустила iOS 17.3, що містила розв’язання проблеми з WebKit для iPhone, iPad, Mac і Apple TV.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *