YouTube випустить фірмовий додаток для Apple Vision Pro
1 min read

YouTube випустить фірмовий додаток для Apple Vision Pro

Про це повідомляє The Verge.

У YouTube, як і в Netflix, вирішили не випускати застосунок для гарнітури Apple Vision Pro на момент початку продажів пристроїв. Однак тепер компанія підтвердила, що такий додаток знаходиться в розробці.

Представник YouTube Джесіка Гіббі заявила: «Ми дуже раді запуску Vision Pro та підтримуємо його, гарантуючи, що користувачі YouTube отримають чудові враження від Safari. На даний момент у нас немає жодних конкретних планів, але ми можемо підтвердити, що програма Vision Pro включена до графіка робіт».

Втім, перші користувачі Apple Vision Pro не сильно страждали від відсутності програми YouTube, оскільки й довгі ролики, і Shorts чудово працюють у браузері Safari.

Однак підтримки великої бібліотеки 360-градусного та VR-відео в Apple Vision Pro поки немає: YouTube має підтримку 3D з 2011 року, а підтримку 360-градусного відео — з 2016 року, але нічого з цього не працює на Vision Pro.

Представник Apple заявив, що «більшість таких роликів була створена для пристроїв, які не забезпечують високоякісний просторовий досвід. У деяких випадках цей контент може викликати дискомфорт при русі. Ми зосередили наші зусилля на наданні найкращих можливостей просторового мультимедіа, включаючи просторові фотографії та відео, Apple Immersive Video та 3D-фільми, доступні на Apple TV».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *