ASUS гарантує захист OLED-моніторів від вигорання протягом двох років
1 min read

ASUS гарантує захист OLED-моніторів від вигорання протягом двох років

ASUS вирішила згладити одну з потенційних проблем, про яку турбуються геймери при покупці OLED-монітора. В описах її OLED-моніторів з’явилася інформація про збільшену до двох років гарантію, яка покриває випадки вигоряння екрану. Протягом цього терміну, якщо на панелі з’являться незворотні сліди від показу статичного зображення, ASUS відремонтує або замінить монітор безкоштовно.

Про це пише hothardware.com.

Під час перегляду характеристик OLED-моніторів ASUS оновлена політика впадає у вічі не відразу. На сторінках деяких продуктів до згадування дворічної гарантії додається посилання з пропозицією з’ясувати докладнішу інформацію, але вона веде або на неіснуючу сторінку, або на розділ техпідтримки, де вигоряння не згадується. На сторінках моніторів ASUS ROG Swift PG34WCDM та ROG Swift PG32UCDM йдеться про дворічну гарантію, і явно зазначено, що вона поширюється на вигоряння.

Вигоряння, тобто незворотне відображення слідів деяких зображень на дисплеї, залишається однією з відомих проблем OLED-панелей. Для боротьби з ними ASUS використовує власне програмне рішення OLED Care, яке включає регулювання яскравості логотипів і очищення пікселів — «перекалібрування екрану, коли монітор активний протягом декількох годин. Процес займає всього кілька хвилин і активується автоматично, коли монітор вимкнено».

Вигорянням доводиться платити за очевидні переваги технології OLED: якісне зображення та майже нульовий час відгуку. Цієї проблеми позбавлені РК-екрани, у тому числі з підсвічуванням mini LED.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *