Hori представила новий бездротовий геймпад для Steam
1 min read

Hori представила новий бездротовий геймпад для Steam

Японська компанія Hori анонсувала новий бездротовий геймпад для Steam, який стане першим офіційно ліцензованим контролером для платформи після припинення виробництва Steam Controller п’ять років тому. Новий геймпад, під назвою Wireless Horipad for Steam, був розроблений з урахуванням особливостей Steam Deck і з’явиться на ринку Японії 31 жовтня у чотирьох кольорових варіантах: чорному, білому, неоново-жовтому і фіолетовому. Ціна становитиме близько 50 доларів США, повідомляє The Verge.

Wireless Horipad for Steam підтримує бездротове підключення через Bluetooth і провідне через порт USB-C. Контролер оснащений сенсорами для активації гіроскопічного керування та має схожі зі Steam Deck кнопки меню. Також користувачі зможуть скористатися широким спектром індивідуально програмованих налаштувань за допомогою програми Hori. Крім того, на геймпаді є окрема кнопка для запуску режиму Big Picture.

Незважаючи на подібність до Steam Deck, геймпад не має функції вібровіддачі, чотирьох кнопок «Назад» і фірмових трекпадів. Поки що невідомо, чи з’явиться Wireless Horipad for Steam на ринку США та інших країн. Однак рішення Hori розпочати продаж у Японії може свідчити про зростаючу популярність ігрових ПК у країні. Valve навіть уклала партнерство з іншою компанією для дистрибуції Steam Deck, включаючи його продаж у роздрібних магазинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *