Класична гра Little Big Adventure отримує рімейк під назвою Twinsen’s Quest
1 min read

Класична гра Little Big Adventure отримує рімейк під назвою Twinsen’s Quest

Розробники зі студії вирішили дати нове життя класичній пригодницькій грі 1994 року випуску – Little Big Adventure. Проєкт, який спочатку планувався як перезапуск, тепер вийде у вигляді рімейку під назвою Little Big Adventure – Twinsen’s Quest. Оновлена версія гри використовує двигун Unity та має підтримку видавця Microids.

Як стало відомо, Little Big Adventure – Twinsen’s Quest побачить світ цієї осені на всіх основних платформах: PC (Steam, GOG, EGS), PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X і S, а також Nintendo Switch. Анонс був супроводжений новим трейлером.

Рімейк обіцяє покращену графіку, оновлене управління та геймплей, а також повністю новий саундтрек від композитора оригінальної гри, Філіпа Ваші (Philippe Vachey). Microids запевняє, що гра зберегла дух оригінальної Little Big Adventure, водночас додавши сучасні елементи.

Гравців чекає захоплююча історія на серйозні теми, де магія та технології співіснують на планетоїді. У ролі Твінсена, гравці повинні протистояти доктору Фанфроку, який підкорив мешканців за допомогою винаходів у сфері клонування та телепортації. Гра запропонує мальовничі локації, хитрі головоломки, грізних ворогів та чарівну кулю як зброю.

Little Big Adventure – Twinsen’s Quest сподобається як ностальгуючим фанатам оригінальної гри, так і новим гравцям, завдяки своїй «позачасній чарівності».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *