RedMagic представила перший ігровий ноутбук на MWC Shanghai 2024
1 min read

RedMagic представила перший ігровий ноутбук на MWC Shanghai 2024

Компанія RedMagic, відома своїми ігровими смартфонами, представила свій перший ігровий ноутбук на виставці MWC Shanghai 2024. Новинка під назвою Gaming Laptop 16 Pro буде доступна в Китаї з 3 липня. Лептоп оснащений флагманським процесором Intel Core i9-14900HX, дискретною відеокартою GeForce RTX 4070 та 16-дюймовим екраном з роздільною здатністю 2.5K.

Виробник зазначає, що за рівнем складання Gaming Laptop 16 Pro “не відстає від MacBook”. Як і ноутбуки Apple, новинка від RedMagic зібрана в корпусі з «високотривалого алюмінієвого сплаву серії 6xxx». Ігровий ноутбук RedMagic Gaming Laptop 16 Pro буде доступний у двох кольорах – чорному та білому, обидва з RGB-підсвічуванням клавіатури.

Ноутбук також оснащений кількома роз’ємами USB-A, двома USB-C, а також портами LAN та HDMI. Екран пристрою має співвідношення сторін 16:10 і забезпечує 100-відсоткове охоплення колірного простору DCI-P3.

Про вартість Gaming Laptop 16 Pro виробник поки що не повідомив. Також невідомо, чи з’явиться новинка у продажу за межами Китаю. На даний момент ноутбук демонструють на виставці MWC Shanghai, де представлені його живі фотографії від ITHome.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *