Apple зупиняє розробку гарнітури Vision Pro 2 на користь доступнішої моделі
1 min read

Apple зупиняє розробку гарнітури Vision Pro 2 на користь доступнішої моделі

Сьогодні компанія Apple оголосила про призупинення розробки флагманської гарнітури доповненої реальності Vision Pro 2. Замість цього Apple зосередиться на створенні більш доступної версії апаратури, яка буде доступна за значно меншу ціну.

За інформацією з видання The Information, компанія планувала випустити дві лінійки гарнітур — флагманську Vision Pro і менш дорогу модель. Проте внаслідок змін у стратегії, що розпочалися минулого року, розробка Vision Pro 2 була зупинена, що відобразилося в скороченні кількості працівників, присвячених цьому проекту.

Нова бюджетна модель, що розробляється під робочою назвою N109, має вийти не раніше кінця 2025 року. Apple намагається максимально знизити вартість гарнітури, зберігаючи при цьому основні функції, що може призвести до подальшого затримання її випуску.

За інформацією від одного з ключових постачальників компонентів, попит на Vision Pro виявився нижчим, ніж очікувалося, що призвело до скорочення виробництва на 50%. За прогнозами, виробництво Vision Pro не перевищить 500 000 одиниць цього року.

Apple планує зробити бюджетну модель легшою на третину із застосуванням менш потужних компонентів, однак з якісними дисплеями, схожими на ті, що використовуються в Vision Pro першого покоління.

Загалом, такі зміни в стратегії Apple свідчать про спробу компанії адаптуватися до змін на ринку та забезпечити більший доступ до технологій доповненої реальності для широкого кола користувачів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *